Individuali pagalba

Psichoterapija –

Depresija, nerimo sutrikimas, panikos atakos, netektis, psichosomatiniai sutrikimai, priklausomybės nuo alkoholio, narkotikų, lošimų, seksualiniai sutrikimai.

*Kognityvinė elgesio terapija (KET) reikalauja aktyvaus paciento dalyvavimo ir jo pastangų terapiniame procese. Tokia psichoterapija neveiks, jeigu žmogus pats to nenori.

Psichodiagnostika –

Atminties, dėmesio, mąstymo, asmenybės ištyrimas. 

Psichologo konsultacijos –

Kritinė situacija santykiuose su antrąja puse, krizė santykiuose su vaikais.

Profesinis orientavimas –

Kokią profesiją pasirinkti? Ar šiame darbe gebėsiu save realizuoti? Ar šios pareigos man tiks? Ar dar galiu pakeisti darbą, atsižvelgiant į mano amžių?  Ar turiu galimybių kurti savo verslą?

Šie ir panašūs klausimai kamuoja nemažą žmonių dalį, besiblaškančių šiuolaikinės, sparčiai kintančios darbo rinkos labirintuose. Abejonės, baimė, neryžtingumas kausto ir riboja pasirinkimo galimybes. Psichologas,  pasitelkdamas profesinio orientavimo testus, bei įvertinęs žmogaus asmenybės ypatumus, padeda suvokti darbinės savirealizacijos galimybes. (Trukmė – 2 konsultacijos)

Šeimų, porų terapija –

Tai yra darbo metodas, kai psichoterapeutas dirba vienu metu su visa šeima ar keliais jos nariais. Klientas šiuo atveju yra visa šeima. Tai laikoma viena sistema, egzistuojančia pagal savo taisykles ir įstatymus. Tokio darbo pranašumai yra tai, kad šeima ne tik išsprendžia esamą jaudinančią problemą, bet ir įgyja patirties įveikiant sunkumus, kuriuos vėliau galima naudoti savarankiškai.